Pevné schody na míru

Pořídit si nové schody na míru nebylo nikdy jednodušší! Stačí jen přes naši on-line kalkulačku zadat rozměry, vybrat provedení a příslušenství a schody jsou připraveny k výrobě. Je to jednoduché!

Zakázkové pevné schody standardně dodáváme bez montáže a povrchové úpravy, ale na přání vám schody rádi dovezeme, namontujeme i nalakujeme. Stačí nás jen kontaktovat.

Abyste se neztratili:    Úvod Schody Pevné schody Schody na míru

Pevné schody na míru - nákres

 

Přímé schody

Základní přímé schody vyrábíme na míru dle dodaných rozměrů – vybírat můžete z řady různých variant, sklonů schodů, typů zábradlí i podstupnic. Standardně přímé schody vyrábíme z bukového nebo smrkového dřeva, ale na přání můžeme použit i jiný materiál.

Přímé schody na míru objednejte zde  »

 

Schody s 1/4 lomením

Podobně jako přímé schody, i lomené schody vyrobíme na míru dle dodaných rozměrů. Vynikají vysokou variabilitou – lomení může být v jakékoliv výšce; se zábradlím nebo bez, mnoha rozměry i sklony. Základním materiálem je smrkové či bukové dřevo, ale na přání můžete zvolit i jiné.

Schody s 1/4 lomením na míru objednejte zde  »

 

Schody s 1/2 lomením

Elegantní 1/2 lomené schody dodáváme na míru a s celou řadou volitelných prvků – od podesty, lomení v jakékoliv výšce, přes zábradlí a podstupnice, až po různé úhly sklonu. Pevné schody s 1/2 lomením vyrábíme ze smrkového nebo bukového masivu, které na vaše přání nahradíme jiným dřevem

Schody s 1/2 lomením na míru objednejte zde  »


Fotogalerie realizovaných pevných schodů na míru


Nevíte, jaké schody zvolit?

Nevadí – kontaktujte nás a naši specialisté vám poradí, jaké schody jsou pro vás ty nejlepší. Schody vám zaměříme, namontujeme a zaručíme jejich odborný servis.


Poradíme Vám

Máte otázku? Nevíte, které
schody vybrat? Kontaktujte
našeho specialistu!

tel: 606 901 801
info@schodytriant.cz