Služby

Výroba schodů na zakázku, zemní práce a zakázková výroba nábytku, zábradlí a venkovních staveb ze dřeva. Seznamte se s trojicí doplňkových služeb, které vám můžeme nabídnout vedle výroby schodů! U každé z nich počítejte s příznivou cenou, poctivým přístupem a ruční prací – stroje za sebe necháváme dělat jen u výkopů.

Abyste se neztratili:    Úvod Služby

Schody na zakázku

Atypické prostory nebo touha po originalitě? Ať už jsou vaše důvody pro schody na míru jakékoliv, splníme vaše očekávání. Od roku 1993 jsme realizovali nespočet schodů a schodišť na zakázku, které byly nezvyklé nejen tvarem a provedením, ale i materiály. Schody vyrobíme ručně a z kvalitních materiálů tak, aby přesně splňovaly vaše požadavky.

Více informací


Zakázková výroba

Ze dřeva a kovu dokážeme vyrobit nejen nové schody – na zakázku je možné téměř vše. Z kvalitních materiálů umíme vykouzlit lavice i stoly, zahradní pergoly a altány, přístřešky i pódia. Pro balkony, galerie a bazény zase zhotovujeme zábradlí. Zašlete nám svou nezávaznou poptávku a zbytek nechte na nás!

Více informací


Zemní práce

Aby toho nebylo málo, můžete nás kromě dodání nových schodů využít také pro výkopové a zemní práce. Postaráme se o výkopy základů, elektrických i plynových přípojek, úpravy zahrad i odvoz stavebního materiálu.

Na vaše pokyny bude připraven minibagr, multikára, vlečka a zkušený tým, který se s radostí pustí do zemních prací podle vašich přání.

Více informací


Poradíme Vám

Máte otázku? Nevíte, které
schody vybrat? Kontaktujte
našeho specialistu!

tel: 606 901 801
info@schodytriant.cz