Skládací schody

Garáže, půdy, technická zázemí budov – zde všude je správné místo pro skládací či shrnovací schody. Skládací schody vyrábíme jako jedni z prvních v ČR – na trhu skládacích schodů jsme patřili mezi průkopníky, máme bohaté zkušenosti s výrobou i vývojem. Už od roku 1993 při výrobě zachováváme kvalitní materiály a ruční práci.

Pevné schody

Ruční práce, kvalitní materiály a nespočet variant a doplňkových dílů – to vše najdete mezi pevnými schody v naší nabídce. Abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro vás řadu on-line nástrojů pro nalezení toho nejlepšího schodiště pro váš interiér.

Schody na zakázku

Potřebujete schody do atypického prostoru? Schody se složitým lomením, pro kulaté otvory či z neobvyklých materiálů? Nebo si přejete, aby byly schody vyrobeny pouze vám na míru a respektovaly nejen ráz interiéru, ale i vaši osobnost?

Vedle typizovaných schodů a schodišť vyrábíme také ryzí originály – schody na zakázku. Podívejte se, jak při zakázkové výrobě postupujeme, a rozhodněte se, zda jsou pro vás schody na míru to pravé.

Točité schody

Masivní dřevo, precizně ošetřený kov a ruční výroba. Věřili byste, že je řeč o lehkých, moderních a nadčasových točitých schodech? Točité schody doporučujeme pro vzdušné interiéry, ve kterých se mohou stát jak jejich dominantou, tak nenápadnou a praktickou součástí.

Segmentové schody

Výrazná, dominantní, ale zároveň vzdušně působící schodiště, po kterých se chodí mimořádně pohodlně. Přesně takové jsou i segmentové schody z naší nabídky. Mezi jejich výhody patří samonosná konstrukce, vysoká variabilita použití a robustní provedení.

Vyrobíme schody i pro vás. Vyberte si!

Jsme přímým českým výrobcem schodů, který od roku 1993 dodal více než čtyřem tisícům zákazníků některé z více než 100 typů schodišť. Schody a schodiště prodáváme nejen v České republice, ale úspěšně je vyvážíme i do zemí EU a USA.

Vedle ruční výroby schodů vám nabídneme jedny z nejširších služeb na trhu včetně dodání jakéhokoliv náhradního dílu.

Jsme tradiční Český výrobce schodů a schodišťKvalita našich schodů je potvrzena řadou certifikátůPodle zákona o evideni tržeb je prodávajicí povinen vystavit kupujícímu účtenku.
 Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Schody s certifikací

Kvalitu našich schodů potvrzuje řada platných certifikátů a osvědčení – včetně těch nejpřísnějších.  Přesvědčte se, že za své peníze dostanete schody s garantovanou kvalitou!

Více informací

Zakázková výroba

Kromě schodů a schodišť vám rádi vyrobíme zahradní nábytek, zábradlí balkonu či terasy, altán i pergolu. To vše a mnohem víc zajistí naše zakázková truhlářská a zámečnická výroba.

Více informací

Zemní práce

Potřebujete vykopat základy, vyhloubit výkop pro přípojky nebo srovnat místo pro bazén? Nabízíme vám zemní a výkopové práce všeho druhu včetně odvozu stavebního materiálu.

Více informací

Naše schody splňují požadavky top kvality!

Nejen ruční výroba, ale i pečlivý výběr materiálů, mezi kterými převládá masivní dřevo a kov, zaručují prvotřídní kvalitu všech schodů potvrzenou řadou certifikátů.

pecet
Certifikáty
27. 12.

PF 2019

Vážení zákazníci,

přejme Vám hodně štěstí do nového roku a těšíme se na Vás opět od 7.01.2019.

Více
22. 05.

Výroba pergol

Naše firma se nespecializuje pouze na ruční výrobu schodů, ale také na výrobu zakázkových pergol.

Více
19. 03.

Jaké skládací schody vybrat?

Potřebujete poradit s výběrem skládacích schodů? Vytvořili jsme pro Vás malý souhr k tomuto typu schodů, které si u nás můžete objednat.

Více

Poradíme Vám

Máte otázku? Nevíte, které
schody vybrat? Kontaktujte
našeho specialistu!

tel: 606 901 801
info@schodytriant.cz