Skládací schody

Garáže, půdy, technická zázemí budov – zde všude je správné místo pro skládací či shrnovací schody. Skládací schody vyrábíme jako jedni z prvních v ČR – na trhu skládacích schodů jsme patřili mezi průkopníky, máme bohaté zkušenosti s výrobou i vývojem. Už od roku 1993 při výrobě zachováváme kvalitní materiály a ruční práci.

Abyste se neztratili:    Úvod Schody Skládací schody

Dřevěné skládací schody

Cenově dostupné dřevěné skládací schody z přírodních materiálů dodáváme v řadě typových i atypických rozměrů. Dřevěné skládací schody vynikají snadnou manipulací, jednoduše se udržují a je možné je na přání vybavit dodatečnou izolací.

Více informací


Protipožární skládací schody

Certifikované protipožární schody vyrábíme ve třech variantách – s 15, 30 nebo 60 minutovou požární odolností. Obě varianty dodáváme v mnoha typových velikostech, na přání vám vyrobíme také protipožární skládací schody v atypickém rozměru.

Více informací


Mini

Skládací schody Miniminimálními nároky na prostor a s 20mm tepelnou izolací. Přes své kompaktní rozměry a lehkou konstrukci mají skládací schody Mini nosnost až 150 kg. Samozřejmostí je téměř bezúdržbové provedení a jednoduchá manipulace.

Více informací


Alutrag

Pevné, stabilní a lehké hliníkové skládací schody Alutrag vyrábíme z hliníkových profilů, v řadě typizovaných i atypických rozměrů. Skládací schody Alutrag nevyžadují téměř žádnou údržbu a jejich používání usnadňuje pevně zabudované zábradlí.

Více informací


Alupres

Robustní shrnovací schody Alupres vynikají širokými stupadly s protiskluzovou úpravou, díky kterým je chůze pohodlná a bezpečná. Nabízí plynule nastavitelnou výšku, 20mm, nebo 30 mm tepelnou izolaci a galvanickou úpravu veškerého kování.

Více informací


Alufix

Pokud hledáte hliníkové shrnovací schody pro malé stropní otvory, je model Alufix to pravé. Nevyžaduje speciální údržbu, má protiskluzovou úpravu a platnou certifikaci. Shrnovací schody Alufix dodáváme bez průlezu a sklápěcích dveří, které je možné doobjednat zvlášť.

Více informací


Atypické skládací schody

Nenašli jste žádné skládací ani shrnovací schody, které by vám vyhovovaly? Nechte si je od nás vyrobit na míru. Rádi vám dodáme atypické půdní schody z libovolných materiálů přesně podle vašich přání. Kontaktujte nás a nechte si zpracovat nabídku!

Více informací


Poradíme Vám

Máte otázku? Nevíte, které
schody vybrat? Kontaktujte
našeho specialistu!

tel: 606 901 801
info@schodytriant.cz