Pevné schody

Ruční práce, kvalitní materiály a nespočet variant a doplňkových dílů – to vše najdete mezi pevnými schody v naší nabídce. Abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro vás řadu on-line nástrojů pro nalezení toho nejlepšího schodiště pro váš interiér.

Abyste se neztratili:    Úvod Schody Pevné schody

Pevné schody si u nás vybere jak kutil, který si je rád sestaví z jednotlivých dílů sám, tak i ten, který potřebuje dodání od A do Z. Schody vám tak nejen dodáme, ale na přání také zaměříme, navrhneme, vyrobíme, dovezeme a namontujeme. Jak si jen budete přát.


Pevné schody na míru

Nehodí se vám žádné z typizovaných schodišť? Jednoduše nám pošlete rozměry a my vám vyrobíme schody přesně na míru. Navíc jsme pro vás připravili on-line kalkulačku, která vám po zadání nezbytných údajů hned řekne, kolik by vás nové schody stály.

Více informací


Standardní pevné schody

Masiv, poctivé řemeslné zpracování a nízké ceny. Taková jsou pevná schodiště ze dřeva v naší nabídce – a že není malá. Vybírat můžete mezi řadou různých variant standardních schodů a doplňkových dílů, díky kterým si můžete poskládat vhodné schodiště do každého interiéru. A pokud si na montáž netroufáte, rádi se o vše postaráme za vás.

Více informací


Modifikátor standardních pevných schodů

Zadejte rozměry a nechte si ukázat ty nejvhodnější schody! Modifikátor vám nejen ukáže nejlépe odpovídající typové schody, ale také navrhne jejich případnou úpravu. Okamžitě budete vědět, kolik by výsledné schody stály, a budete mít také možnost je rovnou objednat.

Více informací


Poradíme Vám

Máte otázku? Nevíte, které
schody vybrat? Kontaktujte
našeho specialistu!

tel: 606 901 801
info@schodytriant.cz