O nás

Chcete stoupat po našich výrobcích? Dobře si nás prohlédněte. Na schody a schodiště se zaměřujeme od roku 1993. Myslíme si, že cesta ke spokojenému zákazníkovi vede přes kvalitu – proto schody vyrábíme ručně a z pečlivě vybíraných materiálů.

Abyste se neztratili:    Úvod O nás

Od ostatních nás, kromě výrobních postupů, odlišuje řada služeb, individuální přístup a kompletní servis včetně prodeje náhradních dílů.


Technologie

Od výběru správného dřeva po výrobu vlastních spojovacích materiálů, precizní výrobní postupy jsou pro nás klíčové. Prohlédněte si, na co klademe při výrobě schodů důraz!

Více o technologii výroby


Certifikáty

Bez platných norem to dnes nejde – zvláště, pokud chcete prodávat nejen v ČR, ale také v zemích EU nebo v USA. Naše schody mají řadu důležitých atestů i bezpečnostních certifikací, které potvrzují kvalitu ruční výroby.

Více informací o certifikátech


Montáže schodů

Nechcete hledat šroubovák, vodováhu a metr? Nechte si schody namontovat našimi zkušenými montéry. Dojedou k vám v plně vybaveném servisním voze a kromě montáže vám rádi pomůžou i s údržbou a servisem.

Více informací o montáži schodů


Servis

Dojedeme, proměříme, poradíme, opravíme – na našich schodech známe každý stupínek a šroub. Díky tomu vám dokážeme poskytnout opravdu kompletní servis včetně prodeje jakýchkoliv náhradních dílů.

Více informací o servisu


Reference

Ani my bychom nekupovali zajíce v pytli, nebo spíše schody v bedně. Seznamte se proto s výběrem našich referencí – schodů jsme dodali pěkných pár tisíc, proto jsme pro vás připravili ty nejzajímavější.

Zobrazit naše reference


Poradíme Vám

Máte otázku? Nevíte, které
schody vybrat? Kontaktujte
našeho specialistu!

tel: 606 901 801
info@schodytriant.cz