Schody a schodiště

Přes 100 typů schodů, pečlivě vybírané materiály, ruční výroba i dostupnost všech náhradních dílů – to jsou v kostce schody a schodiště z naší české výroby! Rádi vám dodáme jak typová schodiště, která si můžete namontovat sami, tak i schody na klíč s kompletním servisem včetně dopravy a montáže.

Abyste se neztratili:    Úvod Schody

Skládací schody

Na trhu skládacích a shrnovacích schodů v ČR patříme mezi průkopníky. Už od roku 1993 vám můžeme nabízet řadu modelů pro garáže i komerční budovy a zakládáme si na kvalitních materiálech a ruční práci.

Více informací


Točité schody

Bestseller pro interiéry, kde je důležité šetřit každý centimetr místa. Lehké, vzdušné, a přitom robustní točité schody vám rádi dodáme jak v montované variantě v krabici, tak i na klíč včetně montáže.

Více informací


Segmentové schody

Chcete mít své schody za dominantu celého interiéru? Kterou navíc přizpůsobíte prakticky jakýmkoli prostorám? Pak se podívejte na segmentové schody se samonosnou konstrukcí a z masivních materiálů.

Více informací


Pevné schody

Nestárnoucí klasika. Poctivé pevné schody ze dřeva nabízíme v nespočetném množství variant a doplňkových dílů. Pevné schody si u nás můžete vybrat jak přes on-line konfigurátor, tak nechat vyrobit na míru.

Více informací


Poradíme Vám

Máte otázku? Nevíte, které
schody vybrat? Kontaktujte
našeho specialistu!

tel: 606 901 801
info@schodytriant.cz