Skládací schody

Garáže, půdy, technická zázemí budov – zde všude je správné místo pro skládací či shrnovací schody. Skládací schody vyrábíme jako jedni prvních v ČR – na trhu skládacích schodů jsme patřili mezi průkopníky, máme bohaté zkušenosti s výrobou i vývojem. Už od roku 1993 při výrobě zachováváme kvalitní materiály a ruční práci.

Točité schody

Masivní dřevo, precizně ošetřený kov a ruční výroba. Věřili byste, že je řeč o lehkých, moderních a nadčasových točitých schodech? Točité schody doporučujeme pro vzdušné interiéry, ve kterých se mohou stát jak jejich dominantou, tak nenápadnou a praktickou součástí.

Segmentové schody

Výrazná, dominantní, ale zároveň vzdušně působící schodiště, po kterých se chodí mimořádně pohodlně. Přesně takové jsou i segmentové schody z naší nabídky. Mezi jejich výhody patří samonosná konstrukce, vysoká variabilita použití a robustní provedení.

Pevné schody

Ruční práce, kvalitní materiály a nespočet variant a doplňkových dílů – to vše najdete mezi pevnými schody v naší nabídce. Abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro vás řadu on-line nástrojů pro nalezení toho nejlepšího schodiště pro váš interiér.

Vyrobíme schody i pro vás. Vyberte si!

Jsme přímým českým výrobcem schodů, který od roku 1993 dodal více než čtyřem tisícům zákazníků některé z více než 100 typů schodišť. Schody a schodiště prodáváme nejen v České republice, ale úspěšně je vyvážíme i do zemí EU a USA.

Vedle ruční výroby schodů vám nabídneme jedny z nejširších služeb na trhu včetně dodání jakéhokoliv náhradního dílu.

Jsme tradiční Český výrobce schodů a schodišťKvalita našich schodů je potvrzena řadou certifikátůPodle zákona o evideni tržeb je prodávajicí povinen vystavit kupujícímu účtenku.
 Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Schody s certifikací

Kvalitu našich schodů potvrzuje řada platných certifikátů a osvědčení – včetně těch nejpřísnějších.  Přesvědčte se, že za své peníze dostanete schody s garantovanou kvalitou!

Více informací

Zakázková výroba

Kromě schodů a schodišť vám rádi vyrobíme zahradní nábytek, zábradlí balkonu či terasy, altán i pergolu. To vše a mnohem víc zajistí naše zakázková truhlářská a zámečnická výroba.

Více informací

Zemní práce

Potřebujete vykopat základy, vyhloubit výkop pro přípojky nebo srovnat místo pro bazén? Nabízíme vám zemní a výkopové práce všeho druhu včetně odvozu stavebního materiálu.

Více informací

Naše schody splňují požadavky top kvality!

Nejen ruční výroba, ale i pečlivý výběr materiálů, mezi kterými převládá masivní dřevo a kov, zaručují prvotřídní kvalitu všech schodů potvrzenou řadou certifikátů.

pecet
Certifikáty
20. 01.

Akční prodej spojovacího materiálu.

Stěžejka pro otáčivé spojení např. podlahových vík sklepů, vík beden, sklopných stolových desek, sklopných opěradel lavic apod.

Více
20. 05.

Složte si svou cestu

svou cestu si můžete odteď složit

Potřebujete se dostat na půdu? S námi si za pár vteřin složíte celé plněfunkční schody.

Na první pohled nenápadné dvířka ve stropě, které se za pár sekund promění ve vaší další cestu.

Více
18. 03.

Pevnost schodů nadevše

schody co nejdou produpnout

Přesně tak, to jsou naše pevné schody. Pevné, dominantní ale zároveň elegantní.

Vyberte si ze standartní schody,schody na míru, nebo si navrhněte vlastní.

Kreativita je na vás.

Více

Poradíme Vám

Máte otázku? Nevíte, které
schody vybrat? Kontaktujte
našeho specialistu!

tel: 606 901 801
info@schodytriant.cz